Gamedile.pl

#
Opis gry
Sausage Sports Club to utrzymana w bardzo kolorowej stylistyce gra zręcznościowa, w której poznajemy biorące udział w telewizyjnym reality show obracającym się wokół sportu zwierzaki, towarzysząc im w konkurencjach, w których przychodzi im brać udział. Całość powstała w firmie Luckshot Games z myślą o konsoli Nintendo Switch i komputerach osobistych.

Mechanika rozgrywkiSausage Sports Club to gra, której daleko jest realizmowi. Przenosi nas do świata zwanego Overworldem, który możemy swobodnie zwiedzać, biorąc udział w wybranych konkurencjach sportowych poprzez zagadywanie do jego mieszkańców. Istnieje możliwość zgłębiania wątku fabularnego w grze, czy to w pojedynkę, czy też w towarzystwie znajomych - to właśnie moduły zabawy wieloosobowej stanowią motor napędowy tytułu. Z przyjaciółmi możemy zagrać w piłkę nożną, wziąć udział w zapasach Sumo czy też spróbować swoich sił w tradycyjnym Capture The Flag.

Wraz z postępami w rozgrywce odblokowujemy tutaj dostęp do nowych postaci, kostiumów oraz poziomów, na których toczy się akcja.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 03 stycznia 2018.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

1-8 graczy, kooperacja, rywalizacja, single player, wspólny ekran
brak trybu sieciowego
Gra

Sausage Sports Club

  • Platformy: PCSwitch
  • Gatunek: Zręcznościowa
  • Producenci: Luckshot Games
  • Wydawcy: Luckshot Games
  • Perspektywa: Widok izometryczny
  • Prezentacja: 3D

Wydania gry

planowane
# 2018 PCSwitch

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
SWITCH
PC