Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry
Senran Kagura Reflexions to gra przygodowa zaliczana do gatunku visual novel. Jest to spin-off serii Senran Kagura, który został wydany wyłącznie na konsoli Nintendo Switch w roku 2018. Za stworzenie pozycji odpowiada studio Honey Parade Games. Ze względu na pokazywane treści, produkcja jest przeznaczona dla dojrzałych odbiorców.

Oryginalna seria wywodzi się z konsoli 3DS i bazuje na anime o tym samym tytule.

Fabuła gryOdmiennie od poprzednich odsłon, historia nie tyczy się już walk klanów ninja, za to przenosi nas do japońskiej szkoły średniej. Podczas zabawy bierzemy udział w akademickim życiu, poznając przy tym główną bohaterkę gry - Asukę.

Mechanika rozgrywkiSenran Kagura Reflexions to interaktywna opowieść, w której głównie zajmujemy się odstresowaniem protagonistki. Jej zły humor odganiamy przede wszystkim poprzez stosowanie masażów różnych partii jej ciała. Choć rozgrywka wydaje się prosa, nasze zachowanie w szeregu różnych scen prowadzi do jednego z aż sześciu zakończeń.

Specyficzny charakter gry deweloperzy postanowili zaadoptować do możliwości konsoli Switch. Stąd też decyzja o wykorzystaniu technologii HD Rumble, w którą wyposażone są Joy-Cony. Zastosowane w nich silniczki potrafią generować wibracje o różnej mocy, które z kolei mają pomagać odbiorcy w wyobrażaniu sobie realnego dotyku, np. kobiecej piersi.
Opis gry napisał # Krzysiek „Bebop” Kałuziński, ostatnia aktualizacja - 18 września 2018.

Klasyfikacja PEGI

PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Gra

Senran Kagura Reflexions

  • Platformy: Switch
  • Gatunek: Przygodowa
  • Producenci: Marvelous (główny)
  • Wydawcy: XSEED Games
  • Perspektywa: Pierwszoosobowa (FPP)
  • Prezentacja: 3D

Wydania gry

już wydane
# 13 września 2018 Switch
# 13 września 2018 Switch

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
SWITCH