Solucja do gry Shadow Tactics: Blades of the Shogun - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!


Poradnik do gry Shadow Tactics: Blades of the Shogun

Witam serdecznie!

Pragnę przedstawić Wam solucję do gry Shadow Tactics: Blades of the Shogun - tytułu, który zawładnął moim sercem. Poradnik krok po kroki poprowadzi Was poprzez kolejne misje, pozwoli również zapoznać się z umiejętnościami bohaterów i najlepszą taktyką. W sieci roi się obecnie od różnego rodzaju poradników - niestety często ich wspólnym mianownikiem jest motto ZABIJ WSZYSTKICH!!!. Jest to oczywiście sposób na przejście gry, ale czy najbardziej widowiskowy? Będę starał się Wam pokazać, że można zadania przejść w miarę szybko, z małą ilością ciał pozostawionych na szlaku.

Pamiętajcie także, że przedstawiam tylko jeden sposób przejścia. Gra oferuje ich mnogość i zachęcam Was byście sami odkrywali nowe sposoby pokonania przeszkód. Nie chcę jej dla Was rozdzierać na czynniki pierwsze. W poradniku znajdziecie także informacje o odznakach, są one opcjonalne, niekiedy się też wykluczają. Będziecie o nich mogli przeczytać w solucji, nie zawsze jednak będą one uwzględnione w mojej wersji przejścia misji. Na początku każdej misji załączone jest video przedstawiające proces jej przechodzenia.

To tyle, życzę Wam miłej lektury!

Pozdrawiam

Krzysiek Kałuziński

Poradnik w trakcie tworzeniadata co nowego?
29.12.2016 dodane video-poradniki do misji 3-6.
13.12.2016 dodane działy Przeciwnicy i cywile oraz Garść porad.
08.12.2016 dodany dział Członkowie drużyny i ich zdolności.
07.12.2016 pierwsza wersja poradnika - opisane dwie pierwsze misje oraz klawiszologia
Poradnik napisał # Krzysiek „Bebop” Kałuziński, 08 grudnia 2016.