SingStar - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

SingStar

PS2PS3
Opis gry
SingStar to kolejna wersja muzycznego hitu znanego z konsoli Playstation 2, tym razem wydana także na konsolę Sony Playstation 3 (przez tę właśnie firmę). Wersja na konsolę nowej generacji oferuje szereg zupełnie nowych opcji - sama istota rozgrywki pozostaje jednak bez zmian. Gracz po raz kolejny weźmie udział w konkurencji typu „karaoke”, trzymając w ręce mikrofon i stojąc przed kamerką EyeToy (opcjonalne).

Dzięki Sony Computer Entertainment użytkownik ma możliwość zaśpiewania przeszło 300 nowych piosenek, z różnych (często skrajnych) gatunków muzycznych. Nie wszystkie z nich są oczywiście dostępne od razu - pojawiła się bowiem taka opcja, jak ściągnięcie wybranej piosenki z SingStore - przyjaznego, łatwego w obsłudze sklepu. Znaleźć w nim można zarówno najnowsze muzyczne hity, jak i utwory znane z wersji na PS2. Jednym zdaniem: gracz śpiewa kiedy chce, co chce i jak chce.

Ciekawie prezentuje się zupełnie nowa opcja „My SingStar”, dzięki której gracz jest w stanie opublikować swoje wyczyny (zarówno nagrania, jak i video nagrane z EyeToy) w Internecie. Teraz jest więc możliwość pochwalenia się swoim znajomym, pokazania, kto jest lepszy i - co za tym idzie - rywalizowania nawet na duże odległości.

Wersja gry na Playstation 3 jest ponadto w pełni kompatybilna z handheldem PSP: istnieje więc możliwość zapisywania swoich wokalnych wyczynów na karcie pamięci tej konsolki.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 07 sierpnia 2007.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-8 graczy, kooperacja, rywalizacja, single player, wspólny ekran
brak trybu sieciowego
Gra

SingStar

Wydania gry

już wydane
# 21 maja 2004 PS2
# 25 czerwca 2004 PS2
# 07 grudnia 2007 PS3
# 07 grudnia 2007 PS3