Sniper Elite V2 - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Sniper Elite V2

PC360PS3Wii U
Opis gry
Sniper Elite V2 to kontynuacja jednej z ciekawszych propozycji wywodzących się z gatunku militarnych gier akcji. Po raz kolejny zostajemy tutaj przeniesieni w realia Drugiej Wojny Światowej. Nad grą pieczę sprawuje brytyjskie studio Rebellion, które stało również za produkcją wydanego w roku 2005 pierwowzoru.

Jak sam tytuł może sugerować, w grze wcielamy się w snajpera, który - jako że jest Amerykaninem - wykonuje misje dla swojego narodu. Akcja produkcji przenosi nas do roku 1945, do Berlina, który został zrujnowany niemal doszczętnie przez toczące między sobą wojny narody Niemiec i Związku Radzieckiego.

Rozgrywka w grze łączy w sobie cechy pierwszoosobowej strzelanki ze skradanką z widokiem zza pleców głównego bohatera. Autorzy postanowili oddać graczom nieco więcej swobody, niż w pierwszej odsłonie gry, umożliwiając przejście każdej z misji w niemal dowolny sposób. Naturalnie gra obfituje w misje polegające na zlikwidowaniu ważnych osobistości. Firma Rebellion starała się jak najbardziej zbliżyć ku realizmowi strzelanie z karabinu snajperskiego. Od teraz trzeba przy nim nie tylko sokolego wzroku, ale również diabelnej precyzji, jak i wzięcia pod uwagę panujących warunków - nie tylko atmosferycznych.

Oprawa techniczna gry uległa znacznej poprawie. Polepszyły się animacje postaci. Na uwagę zasługuje nowy system, mający prezentować nawet 500 różnych rodzajów śmierci od naszego pocisku. Dodatkowo wprowadzona została specjalna kamera, która będzie podążać za pociskiem. W grze nie brakuje brutalności i krwi, co sprawiło, iż jest ona przeznaczona dla graczy dorosłych.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 03 kwietnia 2012.
Xbox 360
Dolby Digitalpobieranie zawartości gryrankingi • HDTV 720p/1080i/1080p • 7 MB na zapis gry

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
2 graczy, rywalizacja, multiplayer
Gra

Sniper Elite V2

  • Platformy: PC360PS3Wii U
  • Gatunek: Gra akcji» Strzelanka
  • Producenci: Rebellion (główny)
  • Wydawcy: # 505 Games# Techland
  • Tematy II Wojna Światowa
  • Perspektywa: Pierwszoosobowa (FPP)
  • Prezentacja: 3D

Wydania gry

już wydane
30 kwietnia 2012 PC
# 02 maja 2012 360PS3
# 08 maja 2012 PC360PS3
# 21 maja 2013 Wii U
# 24 maja 2013 Wii U