Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry
Snipperclips: Cut It Out, Together! to zaprojektowana przez studio SFB Games z myślą o konsoli stacjonarnej Nintendo Switch gra logiczna, wydana wraz z premierą wspomnianego sprzętu. Poznajemy w niej postaci Snipa i Clipa - dwóch przyjaciół, którzy są kawałkami papieru. Muszą zostać pocięci, by wchodzić w interakcje z obiektami pojawiającymi się na ekranie.

Mechanika rozgrywkiSnipperclips: Cut It Out, Together! powstało wyłącznie z myślą o rozgrywce wieloosobowej i angażuje od dwóch do czterech graczy w zabawę w wycinanie. Każdy z etapów zawartych w grze stawia przed nami inną zagadkę logiczną, wymagającą od nas nie tylko logicznego myślenia, ale także kreatywności, a przede wszystkim współpracy z naszymi przyjaciółmi. Każda zagadka ma mnóstwo rozwiązań i tylko od nas zależy, które z nich wybierzemy. Przy pomocy kontrolerów konsoli przycinamy kierowanego przez nas bohatera w taki sposób, by ten wpasował się w narysowane na ekranie kształty, bądź też wywoływał pożądaną przez nas reakcję. Możemy na przykład utworzyć z niego igłę, by przebić narysowane na ekranie balony, bądź też połączyć siły z kompanem, by stworzyć ogromnego ptaka. Gra nie polega jednak wyłącznie na kooperacji - autorzy przygotowali bowiem również szereg wyzwań, w których gracze będą ze sobą rywalizowali.

Kilka różnych trybów zabawy zapewnia rozgrywkę idealną na imprezy i posiedzenia towarzyskie.

Warstwa technicznaOprawa graficzna Snipperclips: Cut It Out, Together! została wykonana w specyficznym stylu i utrzymana w drugim wymiarze. Z uwagi na specyfikę całości, akcja rozgrywa się na kartkach zeszytu - autorzy dopracowali system fizyki, dzięki czemu wykonywane na ekranie akcje mają logiczne wyjaśnienie i realistyczne rezultaty. Nie ma zatem mowy o przypadkowości i losowości - to, o czym tylko pomyślimy możemy przenieść na ekran. Warto wspomnieć, że nie trzeba być przy telewizorze, by grać w tę grę - nic nie stoi więc na przeszkodzie temu, by zabrać Joy-Cona ze sobą i zagrać na zewnątrz.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 03 marca 2017.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

brak danych
brak danych
Gra

Snipperclips: Cut It Out, Together!

  • Platformy: Switch
  • Gatunek: Logiczna
  • Producenci:
  • Wydawcy:
  • Tematy Abstrakcyjna

Wydania gry

już wydane
# 03 marca 2017 Switch