The Adventures of Alundra (Alundra) - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Znana także jako Alundra.
Opis gry
Alundra to zaprojektowana przez studio Matrix Software z myślą o konsoli PlayStation, później wydana również na nowsze odpowiedniki tej konsoli przygodowa gra akcji. Założeniami przypomina popularną serię Zelda - podobnie zresztą ma się sprawa, jeżeli chodzi o jej wygląd.

Fabuła gryGra prezentuje nam postać tytułowego Alundry - chłopca, który dysponuje umiejętnością wchodzenia w sny innych ludzi. Jego własne sny z kolei mówią mu, by odwiedził miasteczko o nazwie Inoa. Statek, którym podróżuje w to właśnie miejsce ulega katastrofie, a on sam buzi się na plaży nieopodal miasteczka. Wchodząc w sny jego mieszkańców dowiaduje się, że wclae nie są tak bezpieczni, jak mogłoby się wydawać.

Mechanika rozgrywkiAlundra jest grą łączącą w sobie elementy RPG z tymi znanymi z produkcji platformowych i zręcznościowych. Dużą część zabawy spędzamy w lochach, gdzie rozwiązujemy stawiane przed nami łamigłówki, jak również walczymy z przeciwnikami. Stale dbamy o to, by rozwijać naszą postać i doposażać ją w odnajdywane po drodze części ekwipunku i bronie.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 27 listopada 2017.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Gra

The Adventures of Alundra

Wydania gry

już wydane
# 20 czerwca 1998 PSX
12 października 2010 PSPPS3
29 sierpnia 2012 PSV

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PSX
PSP
PSV
PS3