The Outer Worlds - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

The Outer Worlds

PCPS4XOSwitch
Opis gry
The Outer Worlds to pierwszoosobowa gra cRPG utrzymana w retrofuturystyczym klimacie przywodzącym na myśl takie produkcje jak Fallout czy Bioshock.

Tytuł został przygotowany przez studio Obsidian Entertainment we współpracy z Private Division. Pracowali nad nim deweloperzy, którzy w swoim portfolio mają takie produkcje jak Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords, Fallout: New Vegas czy serię Pillars of Eternity, w tym branżowi weterani: Leonard Boyarsky oraz Tim Cain.

Fabuła gryW The Outer Worlds wcielamy się w postać członka załogi zaginionego statku kosmicznego, który zmierzał na najbardziej oddaloną kolonię ziemską - Halcyon. Protagonista dość szybko natrafił na spisek, mający na celu jej zniszczenie. Uikłał się więc w konflikt między mieszkańcami Halcyonu oraz rządzącymi w niej korporacjami.

Tylko od gracza zależy, jaki będzie ostateczny los kolonii.

Mechanika rozgrywkiThe Outer Worlds to rozbudowana gra role-play, w której zyskujemy możliwość zwiedzenia jednej z kosmicznych kolonii. Produkcja łączy w sobie elementy charakterystyczne dla strzelanek oraz nieliniowych produkcji fabularnych, dlatego łatwo można ją porównać do takich gier jak Fallout 4 czy Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Mamy tu też do czynienia z klasycznym rozwojem postaci polegającym na zbieraniu punktów doświadczenia, podnoszeniu poziomu protagonisty i doborze umiejętności.

W grze natrafimy na różne przeciwności losu, a wśród naszych wrogów pojawią się zarówno ludzie, jak i maszyny czy niebezpieczni przedstawiciele lokalnej fauny. Stawimy im czoła w samotności lub w towarzystwie. Niektórzy NPCe zdecydują się wesprzeć nasze działania, wzorem Pillars of Eternity każdy z kompanów będzie miał bogatą biografię oraz własną linię questów.

Ciekawostką wprowadzoną w The Outer Worlds jest system cech negatywnych. W tracie zabawy gra przeanalizuje nasze działania, dostrzeże słabsze strony i zaproponuje wybranie Wady. Ta negatywnie wpłynie na rozwój naszej postaci, ale w zamian uzyskamy dostęp do specjalnych zdolności.
Opis gry napisał # Krzysiek „Bebop” Kałuziński, ostatnia aktualizacja - 18 grudnia 2018.
PlayStation 4
obsługa gry zdalnejfunkcja wibracji DualShock 4 • HD 480p/720p/1080i/1080p • 25 GB wymaganego miejsca na dysku

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego

Gry podobne do The Outer Worlds

Gra

The Outer Worlds

  • Platformy: PCPS4XOSwitch
  • Gatunek: cRPG
  • Producenci: Obsidian Entertainment (główny)
  • Wydawcy: # Private Division
  • Tematy Futurystyczna
  • Wsparcie dla: Gamepad (PC)
  • Perspektywa: Pierwszoosobowa (FPP)
  • Prezentacja: 3D

Wydania gry

już wydane
25 października 2019 PCPS4XOSwitch

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PC
XO
PS4