Gamedile.pl

#
Opis gry
Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier jest kolejną, już czwartą z kolei odsłoną popularnej i znanej na całym świecie serii gier akcji sygnowanej nazwiskiem równie znanego i lubianego pisarza. Akcja produkcji, jak sam tytuł sugeruje, przenosi nas do przyszłości. Wcielamy się tam w dowódcę elitarnego oddziału (tytułowego Ghost Recon), sierżanta Hohna Kozaka i przenosimy się w przeszło osiem miejsc świata, by wykonywać zlecone nam przez zwierzchnictwo misje o wielkiej wadze i stopniu trudności.

Nasz główny bohater, jak również jego drużyna, dysponuje różnego rodzaju broniami. Oprócz standardowego wyposażenia żołnierze dysponują tutaj nowoczesnym wyekwipowaniem, wśród którego wyróżnić można noktowizory nowej generacji czy działka laserowe. Należy powiedzieć o bogactwie trybów, jakie oferuje nam opisywana produkcja - możemy tutaj nie tylko przebrnąć przez kampanię dla pojedynczego gracza, ale również toczyć zmagania w wielu różnych trybach zabawy wieloosobowej.

Ciekawą funkcją tej gry jest tzw. Gunsmith, czyli coś w rodzaju kowala nowej generacji. Za pomocą tego narzędzia jesteśmy w stanie stworzyć własną broń z dostępnych elementów. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, w znaczny sposób urozmaicające rozgrywkę.

Oprawa graficzna gry stoi na bardzo wysokim poziomie. W czasie naszej podróży odwiedzimy aż osiem spektakularnych lokacji, w tym samo serce piaszczystej Afryki aż do Koła Biegunowego. Szata graficzna potrafi zachwycić szczegółami i ilością efektów specjalnych.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 23 kwietnia 2012.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-2 graczy, kooperacja, single player, split screen
2-12 graczy, kooperacja, rywalizacja, multiplayer
Gra

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

Wydania gry

już wydane
# 22 maja 2012 360PS3
# 24 maja 2012 360PS3
# 26 czerwca 2012 PC
# 28 czerwca 2012 PC