UFC Personal Trainer - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry
UFC Personal Trainer to stworzona z myślą o kontrolerach ruchu i konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i Nintendo Wii gra sportowa, będąca zestawem ćwiczeń bazującym na tych wykorzystywanych przez gwiazdy UFC (a zatem zawodników korzystających z mieszanych sztuk walki). Gra została zaprojektowana przez firmę Heavy Iron Studios i dla każdej z konsol oferuje nieco inny zestaw ćwiczeń, robiących pełen użytek z kontrolera ruchowego, jakim one dysponują.

Mechanika rozgrywkiGra zawiera bogaty zestaw ćwiczeń, a każdy z trenerów jest w stanie doradzić nam w wyborze dwunastu z nich dla naszego tygodniowego cyklu treningowego. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, abyśmy samodzielnie ustalili, które z nich będziemy wykonywać, a które sobie odpuścimy.

Wersja na Xboksa 360Wersja na Kinecta strzałkami pokazuje nam, w którym kierunku powinniśmy wyprowadzać ciosy, natomiast sylwetka w rogu ekranu reprezentuje nasze ciało - jeśli świeci się na zielono, wszystko robimy dobrze. Czerwony kolor sygnalizuje z kolei, że coś jest nie tak. Istnieje możliwość kontrolowania własnego treningu przy pomocy komend głosowych.

W tej wersji istnieje możliwość zabawy wieloosobowej, w której zmierzymy się ze znajomym między innymi w szybkości uderzania w worek treningowy. Ta wersja zawiera w sobie również czterech ekskluzywnych trenerów i 9 dodatkowych ćwiczeń.

Wersja na PlayStation 3Gra w tej edycji wykorzystuje różdżkę PlayStatnion Move - można również kupić grę w zestawie z nakolannikiem, który pozwala na znacznie dokładniejsze kontrolowanie pracy nóg. Tutaj również mamy możliwość zabawy wieloosobowej z maksymalnie jednym znajomym, czy to przy jednej konsoli, czy też przez Internet.

Wersja na Nintendo WiiTa edycja gry wspiera urządzenia Wii Motion Plus oraz Wii Balance Board. To drugie pozwala na przykład liczyć ilość wykonywanych przez nas pompek (obie ręce muszą się wtedy na nim znaleźć). Tutaj również możemy liczyć na nakolannik, który pełni tę samą funkcję, jak w przypadku konsoli PlayStation 3.

W tej wersji moduł rozgrywki wieloosobowej jest niedostępny.

Warstwa technicznaDo prac nad grą zaangażowano profesjonalistów: Grega Jacksona, Marka DellaGrotte, Javiera Mendeza oraz Rachelle Leah. Każda z tych osób demonstruje nam kilka lub kilkanaście zestawów ćwiczeń. Gra pozwala śledzić nasz progres, między innymi poprzez zapisywanie postępów w wirtualnym dzienniku, gdzie trafiają także porady dotyczące naszej rutyny treningowej.

W sumie całość zawiera w sobie przeszło 30 minut instruktaży w postaci filmów wideo. Dodatkowo każde ćwiczenie opatrzone jest dokładnymi instrukcjami jego wykonania.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 06 sierpnia 2017.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-2 graczy, kooperacja, rywalizacja, single player, wspólny ekran
2 graczy, rywalizacja, multiplayer
Gra

UFC Personal Trainer

  • Platformy: 360PS3Wii
  • Gatunek: Sportowa
  • Producenci: Heavy Iron Studios (główny)
  • Wydawcy: # THQ# CDP
  • Wsparcie dla: Kinect, PlayStation Move, Wymaga Kinecta, Wymaga Move
  • Perspektywa: Pierwszoosobowa (FPP)
  • Prezentacja: 3D

Wydania gry

już wydane
# 28 czerwca 2011 360PS3Wii
# 01 lipca 2011 360PS3Wii

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
360
PS3
Wii