Uncharted 3: Oszustwo Drake'a - Uncharted 3: Drake's Deception - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Znana także jako Uncharted 3: Drake's Deception.
Opis gry
Uncharted 3: Drake's Deception jest kolejną częścią popularnej serii gier akcji wydawanych wyłącznie na konsolę firmy Sony, wyprodukowanej przez firmę Naughty Dog. Wcielamy się w niej w postać poszukiwacza skarbów o bardzo awanturniczym temperamencie, tytułowego Nathana Drake'a, by wybrać się na Półwysep Arabski i odszukać tajemnicze miasto skrywające mnóstwo sekretów i złota.

Cóż to jednak byłaby za podróż bez dziesiątek oprychów, którzy będą nam próbowali w niej przeszkodzić? Tym razem oprychami przewodzi niegodziwy kultysta, który nie zawaha się użyć przemocy, by tylko pokrzyżować nasze szybki.

W Uncharted 3: Drake's Deception akcję obserwujemy zza pleców bohatera. Gra oferuje możliwość rozgrywki w trybie kampanii dla pojedynczego gracza, ale jest tutaj również dostępny rozbudowany tryb gry wieloosobowej, wspierający nawet dwunastu graczy jednocześnie.

Oprawa audiowizualna w produkcji stoi na niezwykle wysokim poziomie, podobnie zresztą, jak to było w poprzednich odsłonach serii. Została tutaj ulepszona przede wszystkim interakcja bohatera z otoczeniem, czyniąc odbicia w wodzie czy ślady na piasku jeszcze bardziej realistycznymi.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 07 listopada 2011.
PlayStation 3
funkcja wibracji DualShock 3funkcje sieciowe • HD 720p • 1 GB wymaganego miejsca na dysku

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
2-10 graczy, kooperacja, multiplayer
Najświeższe informacje
Gra

Uncharted 3: Drake's Deception

Wydania gry

już wydane
# 01 listopada 2011 PS3
# 02 listopada 2011 PS3

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PS3