Solucja do gry Uncharted: The Lost Legacy - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis przejścia
Skarby
Zdjęcia
Opcjonalne rozmowy

Poradnik do gry Uncharted: Zaginione Dziedzictwo

Witajcie!

Mamy przyjemność przedstawić Wam poradnik do gry Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Tytuł jest przygodową grą akcji, w której zabawa toczy się dość liniowo, mimo to wspólnej przygodzie Chloe Frazer i Nadine Ross nie można odmówić trudnych momentów. W solucji podpowiadam przede wszystkim, jak krok po kroku przejść każdy etap, co z pewnością ułatwią Wam także przygotowane przeze mnie filmy. Nie zgubicie się już w żadnych ruinach, a zagadki nie będą Wam straszne. Poza tym znajdziecie tu również informacje o znajdźkach, czyli czymś dla fanów kolekcjonowania.

W grze możemy zagarniać skarby, wykonywać zdjęcia konkretnych lokacji oraz prowadzić opcjonalne rozmowy. W większości przypadków starałem się dokładnie opisać ich lokacje, posiłkowałem się również screenami, po kliknięciu w niektóre z nich możecie się także przenieść do miejsca w filmie, które je przedstawia. Mam nadzieję, że usprawni to nawigację.

W czwartym rozdziale polecam poświęcić czas i zdobyć Rubin Królowej, który dźwiękowo będzie sygnalizował występowanie skarbów w pobliżu. Poza tym, zagadka Hojsalów wydłuży przygodę z Chloe i Nadine. Z kolei jeśli chodzi o zdjęcia, to miejscówki do ich wykonania podpowiadają nam latające nad nimi złote ważki. Niekiedy jednak skrypt potrafi się też nie odpalić i nie pojawi się opcja cyknięcia foty. Taka sytuacja spotkała mnie parę razy w rozdziale czwartym.

Więcej dowiecie się już z dalszej lektury.

Zachęcam do czytania (i oglądania).

Pozdrawiam,

Bebop
Poradnik napisał # Krzysztof „Bebop” Kałuziński, 24 grudnia 2017.