Odlot! - Up: The Video Game - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Odlot!

PCPS2PSPNDS360PS3Wii
Znana także jako Up: The Video Game.
Opis gry
Odlot! to przesycona humorem, zagadkami i kolorami gra akcji stworzona z myślą o dzieciach, bazująca na filmie animowanym wytwórni Pixar (w oryginale znanym jako „Up!”). Stworzenia jego growego odpowiednika podjęło się Heavy Iron Studios, a gra trafiła na większość dostępnych w momencie wydania platform sprzętowych.

Fabuła gryOpowiedziana w grze historia odpowiada tej zaprezentowanej w filmie i opisuje losy staruszka Carla Fredricksena, który pewnego dnia obiecał swojej nieżyjącej już małżonce, że razem wyruszą w podróż dookoła świata bez wychodzenia z domu. Mężczyzna przerobił swój dom w latającą machinę unoszącą się przy pomocy wielu kolorowych balonów i żagli. Po wyruszeniu w wędrówkę okazuje się, że jego pasażerem na gapę jest Russell - młody skaut. Dwójka bohaterów przeżyje niezapomniane przygody, podczas których będziemy im towarzyszyć.

Mechanika rozgrywkiOdlot! to bardzo dynamiczna zręcznościówka, w której biegniemy przed siebie, pokonujemy napotykanych po drodze przeciwników i używamy naszych specjalnych umiejętności, by przechodzić dalej czy rozwiązywać zagadki. Możemy przy tym kierować zarówno staruszkiem, jak i jego młodym przyjacielem. Gra oferuje moduł kooperacji, w którym możemy grać z przyjacielem przy jednym komputerze lub konsoli. Ponadto znajduje się tutaj wiele minigier zręcznościowych, w których udział może wziąć większa ilość zawodników.

Warstwa technicznaZ uwagi na fakt, że Odlot! jest grą zaprojektowaną z myślą o dzieciach oraz bazującą na kanwie filmu animowanego, oferuje ona kolorową oprawę graficzną, której zadaniem było jak najbliższe odwzorowanie wyglądu lokacji i postaci z ekranów kin. Oprawa muzyczna jest identyczna z tą, która towarzyszyła filmowemu odpowiednikowi tytułu.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 26 sierpnia 2017.

Klasyfikacja PEGI

PEGI

Tryby rozgrywki

1-4 graczy, kooperacja, rywalizacja, single player, split screen, wspólny ekran
brak trybu sieciowego

Gry podobne do Up: The Video Game

Gra

Up: The Video Game

  • Platformy: PCPS2PSPNDS360PS3Wii
  • Inne nazwy: Polska Odlot!
  • Gatunek: Gra akcji» TPP
  • Producenci: Heavy Iron Studios (główny)
  • Wydawcy: # THQ# CDP

Wydania gry

już wydane
# 26 maja 2009 PCPS2PSPNDS360PS3Wii
# 09 października 2009 PC
# 16 października 2009 PSP360PS3

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PC
360
PS3
PSP
Wii
NDS