Wheelman (The Wheelman) - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Wheelman

PC360PS3
Znana także jako The Wheelman.
Opis gry
Łącząca w sobie spektakularne wyczyny kaskaderskie rodem z Hollywoodzkich filmów oraz porywającą fabułę gra z gatunku wyścigowych, gwarantująca graczom wypełnioną adrenaliną i dreszczykiem jazdę. W tej stworzonej przez firmę Tigon Studios (której założycielem jest znany aktor, Vin Diesel) grze wcielamy się w postać Milo Burika (w tej roli, zarówno w tej produkcji, jak i kinowym odpowiedniku, występuje Vin Diesel) - sekretnego agenta i zarazem wprawnego kierowcy, który za zadanie ma przeniknąć do podziemnego światka przestępczego Barcelony i dowiedzieć się czegoś więcej na temat planowanych przez niego skoków. W tym celu stajemy się szoferem mafii, a nasza rola sprowadza się w głównej mierze do pomagania gangsterom w szybkiej ucieczce z miejsca zbrodni.

Oczywiście nawet najlepszy kierowca musi czasem wysiąść ze swojego auta - tak też jest w opisywanej grze. W „pieszych akcjach” pomoże nam potężny arsenał rozmaitych broni do eliminacji naszych rywali.

Akcja gry rozgrywa się w gorącej Katalonii, a konkretniej w jednej z najbardziej egzotycznych lokacji tego państwa. Owe miasto jest po brzegi wypełnione kierowcami na ulicach oraz pieszymi, którzy inteligentnie reagują na nasze kaskaderskie poczynania. Samo środowisko zaś jest bardzo realistyczne: niemal każdą jego część da się zniszczyć.

Oprawa graficzna The Wheelman stoi na wyjątkowo wysokim poziomie. Jak już zostało wcześniej powiedziane, środowisko gry zostało po brzegi wypełnione przedmiotami, które można zniszczyć. Interakcję z otoczeniem w szczególności możemy ujrzeć przy pościgach, kiedy niejednokrotnie musimy uderzać w auta przeciwników (na co żywo reaguje otaczający nas świat).
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 08 marca 2009.
Xbox 360
Dolby Digitalpobieranie zawartości gry • HDTV 720p/1080i/1080p • 1 MB na zapis gry
PlayStation 3
funkcja wibracji DualShock 3 • HD 720p • 4757 MB wymaganego miejsca na dysku

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

brak danych
Gra

Wheelman

Wydania gry

już wydane
# 24 marca 2009 PC360PS3
# 27 marca 2009 PC
# 17 kwietnia 2009 360PS3