Gamedile.pl

#
Znana także jako Xenoblade 2.
Opis gry
Xenoblade Chronicles 2 to kolejna odsłona wydawanej od lat na konsolach firmy Nintendo serii gier RPG. Jest to jednocześnie jej (jak i autorów ze studia Monolith Software) debiut na łamach platformy Nintendo Switch, dla której gra jest tytułem w pełni ekskluzywnym. Nad powstaniem całości czuwał Tetsuya Takahashi, odpowiedzialny również za dwie poprzednie części cyklu.

Obecnie na temat samej gry nie jest wiadomo zbyt wiele - pewne jest, że będzie bazować na podobnych założeniach, jak poprzedniczki.

Warstwa technicznaOprawa graficzna Xenoblade Chronicles 2 utrzymuje klimat bardzo kolorowego fantasy. Wykorzystuje w pełni możliwości technologiczne oferowane przez platformę Nintendo Switch. Rozgrywkę obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby - świat został wykonany z dbałością o szczegóły. Klimatu całości dodaje unikalna oprawa muzyczna, stworzona przez takie legendy, jak Yasunori Mitsuda, Manami Kiyota czy Kenji Hiramatsu. Projektem postaci zajął się z kolei Masatsugu Saito.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 14 marca 2017.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

brak danych
brak danych
Najświeższe informacje
  • #

    Wyciekła data premiery Xenoblade Chronicles 2

    06 września 2017
    W sieci pojawiają się kolejne plotki na temat wyczekiwanej gry RPG Xenoblade Chronicles 2. Już wcześniej sugerowano, że ten exclusive dla Nintendo Switch zadebiutuje w grudniu tego roku. Tym razem źródło wydaje...
Gra

Xenoblade Chronicles 2

Wydania gry

już wydane
# 01 grudnia 2017 Switch