The Inner World

 The Inner World - Forum - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!
  • Avatar
    Uzytkownik
    210 postów
    Witam :)

    Gra ktoś może w tą grę, bo mam wielki problem i ogromną prośbę. Gra odmawia mi posłuszeństwa na początku czwartego rozdziału - hangar. Jeśli ktoś ma zapis z tego momentu, to byłabym wdzięczna i prosiłabym o nadesłanie mi go. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
  • Avatar
    Uzytkownik
    210 postów
    Prośba w sumie już nieaktualna, ale z tego co teraz widzę, nie tylko ja miałam problemy z ta grą. Poradzono mi poszukać pomocy w tym miejscu, więc pozwoliłam s obie wkleić linka, na wypadek tego jakby ktoś miał podobny problem jak ja :)

    http://steamcommunity.com/app/251430/discussions/0/540735426070119697/
odpowiedz