O nas - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

O nas

TeGry.pl ma za sobą ciekawą, długą historię, która nie zawsze była kolorowa. Można się z nią zapoznać w poniższym krótkim artykule - po prawej stronie osoby zainteresowane współpracą w jakiejkolwiek formie mogą znaleźć dane kontaktowe. Na wszystkie maile staramy się odpowiadać na bieżąco, zazwyczaj w przeciągu 1-2 dni (aczkolwiek nie możemy tego zagwarantować w każdym możliwym przypadku).

Historia serwisu

  • 2006 - w tym roku założony został serwis TwojeGry.net. Był to zalążek naszego obecnego portalu - to od niego wszystko się zaczęło i to na nim pojawiały się pierwsze teksty dotyczące gier, aczkolwiek wtedy jeszcze nie było jako takiego katalogu gier. Serwis istniał i rozwijał się dynamicznie, jednakże wyglądał raczej na amatorską stronę internetową niż na dużych rozmiarów portal.
  • 2007 - w roku tym nastąpiły burzliwe zmiany w serwisie. Stale zmieniał się wygląd strony, powstał katalog, w którym zaczęły pojawiać się pierwsze tytuły. Serwis wzbogacał się o recenzje, a także pojawił się dział z plikami, z którego użytkownicy korzystali bardzo często.
  • 2008 - najgorszy rok w historii serwisu. Niestety, przestał on być sponsorowany z zewnątrz, a domena wygasła - tak oto TwojeGry.net zniknęły z Internetu, pomimo prób przekonania jego sponsora do dokonania cesji na prawowitego administratora witryny.
  • 2009 - jest to okres dużej aktywności. Wtedy to powstały TeGry.pl w jeszcze lepszej formie niż kiedykolwiek wcześniejszy serwis się znajdował. Nadal jednak pozostawał on zaledwie amatorskim serwisem, co jakiś czas aktualizowanym o nowe treści.
  • 2010 - rok prawdziwych zmian w serwisie i przełomu. Jego administrator postanowił zrobić z TeGry.pl prawdziwy portal i włożyć w niego mnóstwo czasu. Tak oto TeGry.pl w mniej więcej obecnej formie się narodziło, oferując świeże newsy prawie codziennie, wraz z aktualizacjami dotyczącymi gier, materiałami multimedialnymi oraz autorską publicystyką. Usunięty został dział z plikami serwowanymi z innych serwerów, a zastąpiony działem z plikami bezpośrednio "od nas". Powstało sporo działów i pojawiło się całe mnóstwo autorskich tekstów, opisów i innych.
  • 2016 - TeGry.pl przekształciło się w Gamedile.pl. Rebranding przyniósł ze sobą dużo zmian, nie tylko w wizerunku całej strony - nasze podejście do jej tworzenia stało się bardziej profesjonalne, podobnie, jak materiały przez nas prezentowane. Rebranding oznaczał nową przyszłość.
  • 2017 - historia wciąż się pisze :)

Redakcja

W chwili obecnej strona jest tworzona przez dwuosobowy zespół. Administratorem serwisu jest Paweł Ryszka (bold), który dba o dział z newsami, katalog gier oraz multimedia, często pisząc również poradniki, a czasem także recenzje i inne materiały. Głównym recenzentem jest jednak Krzysiek Kałuziński (Bebop), który troszczy się nie tylko o dział z recenzjami, ale też o wpisy w encyklopedii bohaterów, wydawców i producentów. Zdarza mu się również popełnić newsa na interesujący go temat.

Inne

Od samego początku istnienia serwis TeGry.pl dostarczał treści autorskich - chroni je prawo autorskie, w związku z tym zabronione jest jakiekolwiek ich kopiowanie bez uprzedniej zgody ze strony. Wszelkie materiały multimedialne (zdjęcia, grafiki koncepcyjne) mają charakter informacyjny i są własnością producentów / wydawców gier.

Kontakt

Istnieją dwie formy kontaktu z nami:
E-mail: admin [małpa] gamedile.pl

Producentów i wydawców gier z Polski zapraszamy serdecznie do współpracy. Bez problemu wspomnimy o Waszych produkcjach bezinteresownie, jeżeli tylko okażą się dla nas ciekawe. Z chęcią wspieramy niezależnych deweloperów, oferując im możliwość promocji.

Contact for English-speaking audience

You can contact us via email admin[at]gamedile.pl

It usually takes us no longer than two days to respond (we often respond in just few hours)! We invite all developers and publishers (also small and independent!) to cooperate with us. We also invite you to send us any press releases (they should include the assets to cover them in an article or news), although only our partners can be 100% sure about their appearance on the website.