Nigdy nie udało mi się jej przejść. Elementy zręcznościowe mi w tym nie pozwoliły. Szkoda, że twórcy nie pomyśleli o możliwości pominięcia zręcznościówek. Jeśli w odnowionej wersji taka możliwość się pojawi, czy też pojawiła, to chętnie w nią zagram, ale jeśli nie, to muszę powiedzieć pas