Ja swojego czasu, kilka lat temu byłem fanem Tibii. Gusta się zmieniły i przyszedł czas na League of Legends. Próbowałem wielu innych i to właśnie LoL został ze mną - regularnie gram i dobrze się bawię
A jak to wygląda u Was?
A jak to wygląda u Was?
LoL mnie nie przekonał do siebie...

Tak, słyszałem, że jest o wiele bardziej skomplikowana i trudniejsza do opanowania.