Xbox One - lista tytułów startowych ujawniona - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Xbox One - lista tytułów startowych ujawniona

napisał Paweł Ryszka, 20 sierpnia 2013 o 15:38| #Xbox One #Gamescom 2013
Firma Microsoft opublikowała listę gier, które zostaną wydane wraz z premierą jej najnowszej konsoli, Xboksa One. Wśród nich znajdują się jedynie gry, o których wcześniej byliśmy już w stanie usłyszeć. Większość z nich z pewnością zostanie zaprezentowana w grywalnych wersjach na rozpoczynających się już targach gamescom w Kolonii, więc jeżeli macie bilet i ochotę je zobaczyć, już teraz szykujcie się do zajrzenia.

23 tytuły startowe uraczą graczy w dniu premiery.


Tytuły startowe dla Xboksa One

  • Assassin's Creed IV: Black Flag (Ubisoft)
  • Battlefield 4 (EA DICE / Electronic Arts)
  • Call of Duty: Ghosts (Infinity Ward / Activision)
  • Crimson Dragon (Grounding/Land Ho! / Microsoft Studios)
  • Dead Rising 3 (Capcom / Microsoft)
  • FIFA 14 (EA Sports / Electronic Arts)
  • Fighter Within (AMA / Ubisoft)
  • Forza Motorsport 5 (Turn 10 / Microsoft Studios)
  • Just Dance 2014 (Ubisoft)
  • Killer Instinct (Double Helix / Microsoft Studios)
  • LEGO Marvel Super Heroes (TT Games / Warner Bros Interactive)
  • Lococycle (Twisted Pixel / Microsoft Studios)
  • Madden NFL 25 (EA Sports / Electronic Arts)
  • NBA 2K14 (Visual Concepts / 2K Sports)
  • Need for Speed: Rivals (Ghost Games / Electronic Arts)
  • Peggle 2 (PopCap / Electronic Arts)
  • Powerstar Golf (Zoe Mode / Microsoft Studios)
  • Ryse: Son of Rome (Crytek / Microsoft Studios)
  • Skylanders: Swap Force (Vicarious Visions / Activision)
  • Watch_Dogs (Ubisoft)
  • Zoo Tycoon (Frontier Developments Ltd. / Microsoft Studios)
  • Zumba Fitness: World Party (Zoë Mode / Majesco Entertainment)
Większość z zaprezentowanych powyżej w kolejności alfabetycznej tytułów trafi także na konkurencyjną konsolę, PlayStation 4, oraz pecety. Nie oznacza to jednak, że nabywcy Xboksa One zostaną pozbawieni tytułów ekskluzywnych - te będą się pojawiać w ciągu miesięcy następujących po premierze urządzenia. Dodatkowo wiele gier zostanie wyposażone w ekskluzywną zawartość (DLC), która nie pojawi się na innych platformach - przykładem może być Tom Clancy's The Division.

Konsola Xbox One swojej premiery ma się doczekać w listopadzie (Stany Zjednoczone) i grudniu (Europa). Początkowo nie będzie dostępna w Polsce, ale ze względu na brak blokad regionalnych będzie można ją ściągnąć z innych krajów, w tym Wielkiej Brytanii, Niemiec, Irlandii, Austrii czy Hiszpanii.