Anomaly 2 - kontynuacja popularnego RTSa zapowiedziana - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Anomaly 2 - kontynuacja popularnego RTSa zapowiedziana

napisał Paweł Ryszka, 28 lutego 2013 o 19:13|
Polski deweloper 11 bit studios zapowiedział, iż pracuje nad pełnoprawnym sequelem gry Anomaly Warzone Earth, która swoją premierę miała w 2011 roku. Nowa jej odsłona będzie nosiła prosty tytuł Anomaly 2 i trafi do sprzedaży w drugim kwartale tego roku. Będzie dostępna w wersji na PC, Maca oraz Linuxa w cenie 14,99$. Zapewne będzie dystrybuowana poprzez platformę Steam.



Akcja Anomaly 2 przeniesie nas w przyszłość, w lata poprzedzające inwazję ziemi przez roboty z kosmosu w 2018 roku. W związku z nią sytuacja na naszej planecie zmieniła się diametralnie - roboty, wcześniej znajdujące się we władaniu ludzi, stały się rasą dominującą na niebieskiej planecie. To my będziemy musieli wykurzyć stąd ich raz na zawsze. Chyba, że zechcemy wcielić się w najeźdźców, bo taka możliwość też się pojawi.

Więcej informacji na temat gry, jak również nowej galerii zdjęć szukajcie na naszym portalu.