Arma 3 - pierwszy fabularny DLC trafi do sprzedaży 31 października - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Arma 3 - pierwszy fabularny DLC trafi do sprzedaży 31 października

napisał Paweł Ryszka, 10 października 2013 o 20:36| #PC #DLC #Bohemia Interactive
Pierwszy epizod dodatkowej kampanii do gry Arma 3, „Survive” będzie miał swoją premierę już 31 października w formie darmowego dodatku DLC. W sumie mają się ukazać trzy tego typu epizody - o datach premiery kolejnych z pewnością dowiemy się w najbliższej przyszłości.

Dodatek trafi do sieci pod koniec miesiąca.


W „Survive” gracze przejmą kontrolę nad Benem Kerrym - żołnierzem, który wykonuje dla NATO misję gdzieś w okolicach Morza Śródziemnego. Po kilku latach walki służby amerykańskie są wycofywane, co tworzy jeszcze trudniejszą sytuację - osłabione siły USA są bardziej narażone na ataki ze strony swoich przeciwników. A użytkownicy stają w samym środku walki.

Arma 3 zostało wydane 12 września 2013 roku w wersji pozbawionej trybu kampanii dla pojedynczego gracza. Od początku autorzy zapewniali, iż tryb ten zostanie wprowadzony w dodatkach DLC - pierwszym z nich będzie właśnie „Survive”.