Batman: Arkham City o pięć razy większy niż poprzednia część - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Batman: Arkham City o pięć razy większy niż poprzednia część

napisał Paweł Ryszka, 06 września 2010 o 20:42| #Rocksteady
O tym, iż tryb dla jednego gracza gry Batman: Arkham City, kontynuacji Batman: Arkham Asylum, został ukończony wiadome było już od kilku dni. Zagraniczny serwis zajmujący się grami, CVG, wyciągnął od firmy Rocksteady informacje dotyczące rozmiarów jej najnowszego dziecka.Jak powiedział szef firmy tworzącej grę, Sefton Hill, w wywiadzie, Batman: Arkham City ma być nawet pięć razy większe od pierwowzoru. "Bez wątpienia, najtrudniejszą sprawą było przeniesienie świata gry z ograniczonego w możliwości azylu do ogromnej urbanistycznej aglomeracji jaką jest Arkham City." - mówił Hill.

"Naszym celem nie jest stworzenie największej gry, jaką jesteśmy w stanie zrobić, jednak stworzenie jak najlepszej gry pod względem jakościowym. Gracze, którzy grali w poprzednią część gry będą wiedzieli, jak oddani jesteśmy jeżeli chodzi o niezwykłą ilość szczegółów w każdym środowisku, jakie tworzymy" - dodał.

Pełną treść wywiadu można przeczytać tutaj.