Cenega Poland wyda grę Total War: Rome II w Polsce - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Cenega Poland wyda grę Total War: Rome II w Polsce

napisał Paweł Ryszka, 20 czerwca 2013 o 22:57| #PC #Polska #Cenega #Total War #Data Premiery
W oficjalnej informacji prasowej firma Cenega Poland podzieliła się z graczami informacją, iż do jej planu wydawniczego dołączyła właśnie gra o nazwie Total War: Rome II. Pojawi się ona na półkach sklepowych w całej Polsce już 3 września 2013 roku. Dystrybuowana będzie w wersji z polskimi napisami z możliwością przestawienia na oryginalną, angielską wersję językową.

W naszym kraju gra pojawi się w wersji z polskimi napisami.


W naszym kraju udostępniana będzie, oprócz tej standardowej, edycja kolekcjonerska gry. Będą się na nią składały:
  • gra Total War: Rome II w specjalnym numerowanym metalowym pudełku,
  • zestaw do gry w rzymski pierwowzór tak zwanego tryktraka - Tabulę,
  • gra karciana o nazwie Total War Cards: Punic Wars,
  • mapa kampanii wydrukowana na specjalnym płótnie,
  • replika Rzymskiego Onagera (w pełni działająca) - do samodzielnego złożenia,
  • replika rzymskich kości Tessarae, oryginalnie znalezionych w wykopaliskach Herkulanum.
Dodatkowo należy powiedzieć, iż wszyscy, którzy zdecydują się na zakup przedpremierowy gry otrzymają „Pakiet Kultur Państw Greckich” - DLC z trzema nowymi frakcjami (Atenami, Epirem oraz Spartą).