Dark Souls III oficjalnie zapowiedziane - premiera w przyszłym roku - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Dark Souls III oficjalnie zapowiedziane - premiera w przyszłym roku

Trafi na PC, Xboksa One i PlayStation 4.
napisał Paweł Ryszka, 15 czerwca 2015 o 22:44| #PC #Xbox One #PlayStation 4 #E3 2015 #Zapowiedź
Studio Bandai Namco na spółkę z uznanym japońskim deweloperem FromSoftware poinformowało w czasie dzisiejszej konferencji Microsoftu z okazji targów E3 2015, że w planach ma wydanie Dark Souls III - kontynuacji popularnego cyklu mrocznych gier akcji. Mimo, że jest to oficjalna zapowiedź gry, plotki o jej powstawaniu pojawiały się już nieco wcześniej.



Autorzy promują nową grę jako taką, która umożliwi przemierzanie zróżnicowanych lokalizacji w poszukiwaniu sposobu przetrwania nadchodzącej apokalipsy. Jedną z ciekawszych funkcjonalności ma być zintegrowanie trybu multiplayer z modułem rozgrywki dla pojedynczego gracza, a także rozległość i zróżnicowanie świata, w którym rozgrywać się będzie akcja.

Więcej informacji na temat gry - niebawem. Tymczasem warto zajrzeć na jej nowo otwartą oficjalną stronę internetową.