Data premiery gry The Novelist ustalona na 10 grudnia - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Data premiery gry The Novelist ustalona na 10 grudnia

napisał Paweł Ryszka, 05 grudnia 2013 o 21:07| #PC #Mac #Data Premiery #Niezależne
Stworzona przez Kenta Hudsona i utrzymana w bardzo klasycznym stylu gra przygodowa o nazwie The Novelist właśnie pozyskała swoją datę premiery. Jak się okazuje, tytuł trafi do sprzedaży już 10 grudnia, w wersjach na PC oraz Maca. W sieci zadebiutuje w ramach platformy Steam.

Gra będzie klasyczną przygodówką z widokiem z perspektywy pierwszej osoby.


Warto wspomnieć, iż osoby, które zamówią produkcję jeszcze przed premierą otrzymają nie tylko ją, ale także pełną ścieżkę dźwiękową, która docelowo ma być sprzedawana oddzielnie. Po premierze całość będzie dostępna w promocyjnej cenie przedpremierowej (jednak już bez soundtracka). Przedpremierowo grę można nabyć na jej oficjalnej stronie (otrzyma się wersję Steamowską + soundtrack).

Kent Hudson jest doświadczonym projektantem gier - na swoim koncie ma już pracę nad takimi tytułami, jak Thief: Deadly Shadows czy BioShock 2. Doświadczenie na arenie gier przygodowych zdobył w firmie LucasArts. Jak wyjdzie jego pierwsza samodzielna produkcja? Okaże się już w przyszłym tygodniu.