Etui na komórki z bohaterami gier już w sprzedaży - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Etui na komórki z bohaterami gier już w sprzedaży

napisał Paweł Ryszka, 20 listopada 2012 o 18:15|
Firma IQ Publishing przy współpracy z brytyjskim Bigben Interactive przygotowała nie lada atrakcję dla osób posiadających telefony iPhone 4 / 4S / 5 lub Samsung Galaxy SIII. Od dzisiaj w ofercie owego studia znajdują się specjalne, licencjonowane etui z grafiką pochodzącą z najróżniejszych gier.



Gracze mają zatem szansę zakupu etui między innymi z najnowszego Call of Duty: Black Ops II, gry The Sims czy popularnego Medal of Honor: Warfighter. Wszystkie pokrowce widoczne są powyżej i idealnie pasują do wspomnianych wcześniej telefonów. Oprócz niebywałych i niezaprzeczalnych wartości estetycznych stanowią doskonałą ochronę telefonu przed zniszczeniem i zarysowaniem (w czym pomoże również dołączona do zestawu folia na ekran).

Wszystkie etui można przejrzeć dokładnie (i zamówić) na łamach oficjalnego sklepu internetowego firmy. Polecamy!