Gra Harold zapowiedziana na PC, Xboxa 360 i PlayStation 3 - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Gra Harold zapowiedziana na PC, Xboxa 360 i PlayStation 3

napisał Paweł Ryszka, 23 sierpnia 2012 o 13:02|
W dniu dzisiejszym niezależne amerykańskie studio Moon Spider zapowiedziało, iż pracuje nad zupełnie nowym, debiutanckim tytułem. Gra Harold będzie dynamiczną platformówką, która trafi na łamy konsol Xbox 360 i PlayStation 3 oraz komputerów osobistych w przyszłym roku.



W grze gracze przejmą rolę anioła stróża, który chroni głównego i tytułowego bohatera gry. W produkcji Harold główny bohater cały czas biegnie przed siebie, skacze, pływa i walczy w zależności od sytuacji. Zadaniem gracza jest pomożenie mu, by ten wyszedł z każdej opresji. Jako że użytkownik wciela się w postać anioła, będzie miał do dyspozycji masę narzędzi pomocnych w osiągnięciu celu.



Moon Spider to studio stworzone między innymi przez wielu byłych pracowników takich firm, jak Disney, Pixar czy Dreamworks. Można więc się spodziewać, iż gra będzie zachwycała pod względem artystycznym, co zresztą jest widoczne już na zaprezentowanych screenshotach. Produkcja ma zostać pokazana podczas targów PAX odbywających się pod koniec września. Więcej informacji na jej temat już niedługo w naszym katalogu.