Kirby and the Rainbow Curse to sequel Canvas Curse - premiera tylko na Wii U - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Kirby and the Rainbow Curse to sequel Canvas Curse - premiera tylko na Wii U

napisał Paweł Ryszka, 10 czerwca 2014 o 19:18| #E3 2014 #Zapowiedź #Nintendo
W czasie dzisiejszego cyfrowego eventu firmy Nintendo studio zapowiedziało zupełnie nową produkcję z Kirbym na pierwszym planie. Gra nosi tytuł Kirby and the Rainbow Curse i powstaje w wersji na Wii U. Będzie bezpośrednim sequelem wydanej wyłącznie na NDS-a produkcji Kirby Canvas Curse. Premiera już w przyszłym roku.



W czasie krótkiej prezentacji można było wychwycić wiele szczegółów. Do tych oczywistych należy przeniesienie nas do niezwykle kolorowego świata wypełnionego różnego rodzaju przeszkodami. Naszym zadaniem będzie korzystanie ze stylusa (a zatem i ekranu dotykowego GamePada) do rysowania tęczowych linii, po których będzie sunął główny bohater. Gdy wytyczymy już odpowiednią ścieżkę, będziemy musieli go dotknąć, by wprawić go w ruch - ale uwaga, do czasu, gdy się nie zatrzyma będziemy musieli na bieżąco dorysowywać linie.

Na zwiastunie dało się także wychwycić moce specjalne bohatera - ten będzie mógł, jak w większości gier z jego udziałem, wcielać się w różne wersje samego siebie, pozyskując tym samym specjalne umiejętności. Wcielając się w czołg będzie demolował obiekty przed nim - rakieta z kolei zapewni mu większą szybkość. obecnie na temat gry nie wiadomo nam więcej. Z pewnością zaktualizujemy o nią nasz katalog, już niebawem!