Might & Magic: Duel of Champions trafiło na Steama - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Might & Magic: Duel of Champions trafiło na Steama

napisał Paweł Ryszka, 07 listopada 2013 o 22:29| #PC #Steam #MMO #Free to Play #Ubisoft
Od dnia dzisiejszego udostępniana w modelu free to play karcianka o nazwie Might & Magic: Duel of Champions w wersji pecetowej nie jest dostępna wyłącznie poprzez jej oficjalną jej stronę. Tytuł ten, jak poinformował dziś Ubisoft, zadebiutował bowiem na łamach platformy dystrybucji Steam, otwierając swoje bramy dla tysięcy nowych użytkowników.

Co oznacza trafienie produkcji na łamy systemu dystrybucyjnego firmy Valve? Przede wszystkim większą dostępność gry - od dzisiaj będzie ona wyświetlana w bibliotece Steam użytkownika, skąd będzie można w łatwy i szybki sposób dołączyć do zabawy.

Grę można już pobrać również ze Steama.


Duel of Champions całkiem niedawno rozpoczęło swój podbój eSportu, organizując pełnoprawne mistrzostwa świata podczas Tygodnia Gier w Paryżu. Gra stale się rozwija, a użytkowników w niej przybywa. Z pewnością wielu posiadaczy kont na Steamie zadecyduje się dołączyć do zaludnionych już przez pecetowców i posiadaczy iPadów serwerów. Tymczasem zapraszamy do przejrzenia nowej, opublikowanej przez autorów infografiki, widocznej powyżej.