Podsumowanie roku 2013 na TeGry.pl - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Podsumowanie roku 2013 na TeGry.pl

napisał Paweł Ryszka, 01 stycznia 2014 o 20:35| #TeGry
Dziś w nocy pożegnaliśmy stary, a powitaliśmy nowy rok - jest to okres podsumowań, przemyśleń i postanowień. I my mamy kilka z nich i pragniemy się nimi z Wami podzielić - tak zresztą, jak to robimy co roku.

Rok 2013 przyniósł naszemu serwisowi jedną z największych zmian, jakich do tej pory się doczekał. Mowa o kompletnie zmienionej szacie graficznej oraz strukturze niektórych działów. Rozpoczęliśmy publikacje gier w postaci kart - nie ma już zatem trzech osobnych podstron dla gry posiadającej wersje na trzy platformy. Jest jedna, na której wszystkie informacje są pokazane w sposób przejrzysty, w jednym miejscu. Zmiany dosięgnęły również systemu galerii.

Co ważne, wprowadzony został system użytkowników - dość rozbudowany w porównaniu do tego wcześniej przez nas oferowanego. Użytkownicy mogą zbierać punkty, wymieniać je na nagrody i avatary - oczywiście mogą też wypowiadać się na temat gier, a już niedługo pozyskają wiele nowych możliwości przyczynienia się do rozwoju naszego serwisu.

Masa nowych funkcjonalności technicznych odbiła się niestety na ilości dodanych materiałów. W ubiegłym roku dodaliśmy zaledwie 9 poradników do gier, ale aż 21 recenzji - tutaj przede wszystkim podziękowania dla Krzysztofa, który najbardziej przyczynił się do rozwoju tego działu. Skok mogliśmy zaobserwować również w dodanych newsach, których w tym roku pojawiło się 1973. To o ponad 400 więcej niż w 2012!

Plany na przyszłośćOczywiście nasz serwis będzie się rozwijał również w tym roku - co możemy już teraz obiecać? Przede wszystkim masę nowych materiałów - choć nie możemy konkurować z większymi serwisami (które posiadają kilkunastoosobowe redakcje), postaramy się codziennie dostarczać Wam czegoś nowego, unikalnego i po prostu godnego przeczytania. A jeśli nie zawsze będziemy w stanie to zrobić, na pewno będziemy starać się to nadrabiać.

Nowy rok przyniesie wiele zmian, jeżeli chodzi o funkcjonalności serwisu - choć te zapewne będą wprowadzane stopniowo, trudno powiedzieć kiedy. Nadal dążyć będziemy ku rozwojowi systemu społeczności - pojawi się sporo sposobów zdobywania punktów i pomocy w rozwoju naszej strony, planujemy także zmianę w sposobie wyświetlania profili i wiele możliwości związanych z grami (między innymi ich ocenianie). Na pewno postaramy się zachęcić większą ilość osób do rejestracji i brania udziału w tworzeniu naszej społeczności.

Nowy rok przyniesie także coś zupełnie nowego, niepowiązanego z grami. Mowa o nowym serwisie internetowym, który zacznie budowę naszej grupy stron internetowych. Już teraz trwają intensywne prace nad powołaniem go do życia - na pewno nieraz o nim usłyszycie.

PodziękowaniaKorzystając z okazji, jak zwykle, pragniemy podziękować Wam za odwiedzanie naszego serwisu w ubiegłym roku - mamy nadzieję, że dostarczyliśmy Wam informacji, które okazały się dla Was czy to interesujące, czy po prostu przydatne. Pragniemy również serdecznie podziękować wszystkim naszym partnerom, a w szczególności tym głównym. Poniżej podziękowania indywidualne. Odwiedzajcie nas w 2014 roku - na pewno ten przyniesie wiele ciekawych materiałów, zmian i nowości. Pozdrawiamy i życzymy szczęścia w nowym roku!Serdecznie dziękujemy firmie Artifex Mundi za niesłabnące wsparcie, bardzo miły i szybki kontakt oraz to, że zawsze służy dobrym słowem. To dla nas wiele znaczy!Podziękowania pragniemy skierować również ku naszemu głównemu zagranicznemu partnerowi, firmie Daedalic Entertainment, która wspiera nas na każdym kroku nie zwracając uwagi na to, że nie jesteśmy tak "wielcy i potężni". Za wszystkie miłe maile, wszelkie konwersacje i miły kontakt - wielkie dzięki!Dziękujemy także firmie Techland, która równie chętnie dostarczała nam informacji prasowych, co materiałów do testowania i dla Was, na konkursy. Cieszymy się, że stale w nas wierzycie i mamy nadzieję, że nie zawiedziemy Waszych oczekiwań, a ten rok pokaże, że i my potrafimy przyciągnąć do siebie wielu użytkowników.Dodatkowo pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym nowym partnerom, którzy pod koniec tego roku zaczęli nasz wspierać - firmom Headup Games, Paradox Interactive, Anuman Interactive. Z pewnością nasza współpraca w tym roku będzie przeć do przodu i okaże się owocna.

Dziękujemy także tym firmom, które zdają się nas ignorować czy po prostu nie mają czasu, by odpowiedzieć nam na maila :) Życzymy sukcesów i mamy nadzieję, że kiedyś staniemy się godni wymiany tych par maili. Jeszcze raz wszystkiego dobrego!