Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Quantum Break na pierwszym oficjalnym gameplayu

napisał Paweł Ryszka, 12 sierpnia 2014 o 18:46| #Xbox One #Gamescom 2014 #Trailer
W czasie dzisiejszej konferencji studia Microsoft w ramach targów Gamescom 2014 w Kolonii bardzo obszernej prezentacji doczekała się gra Quantum Break, będąca jednym z ciekawszych exclusive'ów na Xboksa One. Choć została zapowiedziana już jakiś czas temu, dopiero teraz byliśmy w stanie zobaczyć, jak będzie w niej wyglądała rozgrywka.Z widocznego również powyżej filmiku możemy wywnioskować, że rozgrywka będzie przez nas obserwowana zza pleców głównego bohatera - w całość wplecione zostaną cutscenki, a główny bohater posiadał będzie specjalnie umiejętności umożliwiające mu zatrzymywanie czasu. Demonstracji doczekał się system osłon i możliwości niszczenia otoczenia, a także bardzo ciekawie przedstawiające się zmiany tempa, w których bohater w jednej chwili kuca i strzela, by za chwilę rzucić się do ucieczki.

Całość z pewnością będzie bardzo dynamiczna, a moce specjalnie nadadzą zabawie charakteru i nowego wymiaru. Zobaczcie zresztą sami na zwiastunie powyżej.

Quantum Break powstaje w studiu Remedy. W naszym katalogu znajdziecie nowy zrzut ekranu, a także wysokiej jakości okładkę z gry. Całość ma zadebiutować w bliżej nieokreślonym okresie przyszłego roku.