Rekordowa liczba zamówień przedpremierowych gry Super Smash Bros. for Wii U - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Rekordowa liczba zamówień przedpremierowych gry Super Smash Bros. for Wii U

napisał Paweł Ryszka, 13 listopada 2014 o 22:24| #Wii U #Pre-order #Nintendo
Amerykański oddział studia Nintendo, a konkretnie jego szef Reggie Fils-Aime, podał do publicznej informacji, iż grze Super Smash Bros. for Wii U udało się pobić rekord firmy jeżeli chodzi o zamówienia przedpremierowe. Wiadomość ta trafiła do mediów za sprawą wywiadu ze stacją Bloomberg. W związku z całym faktem firma przewiduje ogromny wzrost zainteresowania samą konsolą w sezonie świątecznym.Nic dziwnego, że japoński deweloper i wydawca widzi tego typu potencjał - w końcu nowej bijatyce udało się przewyższyć przedsprzedażą Mario Kart 8 (kolejny exclusive, który spotkał się z olbrzymim zainteresowaniem), a premiera tego poskutkowała podwojeniem sprzedaży samej konsoli w stosunku rocznym. Dodatkowo Fils-Aime wyraził nadzieję, iż wzrost popularności konsoli rozpali chęć produkowania gier na nią również u innych deweloperów. To właśnie różnorodność gier zazwyczaj prowadzi do tego, że konsola staje się popularniejsza.

Wszystko zatem wskazuje na to, że Wii U ma przed sobą świetlaną przyszłość. Dotychczas zapełniający niszę szarak może się stać poważnym zagrożeniem dla innych w next-genowej wojnie.