Symulator Farmy 2014 trafi do Polski na początku grudnia - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Symulator Farmy 2014 trafi do Polski na początku grudnia

napisał Paweł Ryszka, 22 listopada 2013 o 22:47| #PC #Techland #Zapowiedź #Polska
Firma Techland poinformowała właśnie, iż w jej planie wydawniczym znalazła się gra Symulator Farmy 2014, jednocześnie wzbogacając bardzo obszerny katalog symulatorów polskiego wydawcy. Produkcja ma trafić na polskie półki sklepowe już 5 grudnia w polskiej wersji językowej.

Tytuł będzie dystrybuowany w dwóch różnych edycjach.


Tytuł ma być dostępny w Edycji Standardowej w cenie 59,90 zł oraz Złotej, którą wyceniono na 69,90 zł. Podczas gdy ta pierwsza będzie zawierać samą grę, w drugiej gracze znajdą dwie dodatkowe produkcje - Agricultural Simulator Historical Farming oraz Farming Giant. Znajdzie się w niej również miejsce na darmowe DLC z nowymi maszynami historycznymi, a także cyfrowy poradnik, plakat oraz kilka naklejek.

Symulator Farmy 2014 to kolejna odsłona popularnej serii gier rolniczych, w której mamy szansę wcielić się w postać farmera i pokierować własnym gospodarstwem rolnym. Można liczyć na poprawioną względem poprzednich odsłon oprawę graficzną, nowe pojazdy oraz masę zmian w znanych już fanom funkcjonalnościach.