Telltale Games pracuje nad tytułem Game of Thrones: A Telltale Games Series - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Telltale Games pracuje nad tytułem Game of Thrones: A Telltale Games Series

napisał Paweł Ryszka, 09 grudnia 2013 o 18:27| #PC #Mac #Zapowiedź #Telltale Games
Podczas imprezy VGX, która odbyła się w miniony weekend firma Telltale Games poinformowała, iż pracuje nad grą bazującą na kanwie popularnego serialu „Gra o Tron”. Potwierdziła tym samym wcześniejsze plotki związane właśnie z tym tytułem. Pewne jest, iż całość zatytułowana Game of Thrones: A Telltale Games Series) będzie wydawana epizodycznie, a jej cyfrowa premiera będzie miała miejsce w 2014 roku.Obecnie na temat samej produkcji nie wiadomo zbyt wiele. Autorzy ujawnili jedynie, iż wydana zostanie w wersjach na konsole domowe, platformy mobilne oraz PC / Maca. Można się spodziewać komiksowego stylu, którego studio trzyma się już od dość dawna. Całość nie będzie jedynie przygodówką (w stylu The Walking Dead) - twórcy obiecali, że znajdzie się tu miejsce na walkę wręcz.

Niestety, poza krótkim zwiastunem (widocznym powyżej) żadne inne materiały multimedialne tyczące się gry nie ujrzały światła dziennego.