
Gra pojawi się również na PC.
Z filmiku opublikowanego przez Ubisoft jasno wynika, że gra zmierza także na PC. Decyzja o jej powstaniu została spowodowana głosami ze strony fanów wręcz domagających się wydania gry w wersji na „blaszaki”. Niedawno informowaliśmy Was o podpisaniu specjalnej petycji przez ponad 100 tysięcy graczy. Ich trud, jak się okazuje, nie okazał się daremny.
Gra Tom Clancy's The Division swojej premiery doczeka się w drugiej połowie przyszłego roku. Można się spodziewać jej dalszych prezentacji na targach gamescom, które rozpoczynają się już jutro.






