UnEpic to pierwsza z gier dodanych w tym miesiącu do wspomnianej serii. Stworzona przez niezależnego twórcę Francisco Téllez de Menesesa oraz kilku jego współpracowników, pozwala graczom wcielić się w młodego Daniela, który podczas jednej z sesji RPG toczonych ze swoimi przyjaciółmi przez przypadek przenosi się do ciemnego lochu. To, co do tej pory było dla niego zabawą staje się rzeczywistością i rozpoczyna się walka o przetrwanie. Walka w bardzo „geekowskim” stylu.

Okładki trzech nowych tytułów.
Drugą grą jest STCC 2 - oparta na ostatnim sezonie prestiżowych szwedzkich wyścigów gra wyścigowa, w której gracze są w stanie doświadczyć dużego realizmu oraz emocji związanych z toczeniem zmagań zarówno z żywymi, jak i kierowanymi przez Sztuczną Inteligencję przeciwnikami. Tytuł powstał zarówno z myślą o bardziej, jak i o tych mniej doświadczonych graczach, oferując dla tych drugich wiele ułatwień i uproszczeń.
Ostatnim wprowadzonym dziś do bogatego już repozytorium gier wydawanych przez Techland tytułem jest Race On - kolejny symulator wyścigów, w którym gracze staną się częścią turnieju World Touring Car Championship. Wcielą się w kierowcę i zasiądą za kierownicą jednego z szesnastu różnych samochodów, by toczyć pojedynki na dwunastu znanych ze świata rzeczywistego torach.





