Ty the Tasmanian Tiger trafi na Switcha - ruszyła kampania Kickstarterowa - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Ty the Tasmanian Tiger trafi na Switcha - ruszyła kampania Kickstarterowa

Legendarna platformówka prawie na pewno trafi na Switcha!
napisał Paweł Ryszka, 07 sierpnia 2019 o 14:14|
Krome Studios - australijskie studio deweloperskie, które działa niezależnie od dwudziestu lat - właśnie wystartowało z kampanią crowdfundingową na łamach portalu Kickstaerter. Jego głównym celem jest wskrzeszenie marki Ty the Tasmanian Tiger i przeniesienie jej na konsolę Nintendo Switch. Studio chciałoby pozyskać od fanów 50 tysięcy dolarów, a już po kilku godzinach obecności w serwisie zdołało uzbierać przeszło 33 tysiące.Na co firma przeznaczy zebrane pieniądze? Przede wszystkim na dostosowanie gry do specyfiki sprzętu. Ma ona w pełni wspierać Joycony, zaoferuje również dynamiczne cienie, wysokiej rozdzielczości tekstury, ulepszoną pracę kamery i poprawione efekty cząsteczkowe. Z „nietechnicznych” rzeczy można liczyć na nowy tryb rozgrywki (Hardcore Mode) i skórki dla głównego bohatera. Zapewne wiele więcej pojawi się w dodatkowych celach, których odblokowanie jest już niemal pewne.

Warto wspomnieć, że w planach jest wyłącznie cyfrowa dystrybucja gry. Wspierający mogą jednak liczyć na nagrody nie tylko wirtualne. Ci najbardziej hojni dostaną między innymi naszyjnik Sly'a (głównego anty-bohatera w grze), kubek, płytę CD ze ścieżką dźwiękową, paczkę tapet i... kąpielówki.Ty the Tasmanian Tiger w swojej pierwotnej wersji pojawił się w 2002 roku, debiutując na konsolach Nintendo GameCube, PlayStation 2 i Xbox. Zaskarbił sobie sympatię milionów graczy.