Yam Yam: Puzzle Guardians zapowiedziane na maj - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Yam Yam: Puzzle Guardians zapowiedziane na maj

napisał Paweł Ryszka, 24 kwietnia 2013 o 13:11| #Mobilne #iOS #Android #Premiera #Zapowiedź
Niezależna firma Honey Tribe Studios zapowiedziała właśnie, iż już w przyszłym miesiącu zamierza wydać swój trzeci z kolei tytuł - grę Yam Yam: Puzzle Guardians. Trafi ona na platformy mobilne z systemami iOS oraz Android. Jak mówią autorzy, ich wolność i niezależność pozwoliła im stworzyć oryginalną produkcję, którą gracze z pewnością uznają jednocześnie za nową i znajomą.



Akcja produkcji rozgrywa się w tytułowym lesie Yam Yam, w którym gracze będą musieli kolorować różnorodne kwiatki. Jeżeli w odpowiedni sposób dobiorą barwę, te urosną i odblokują im drogę dalej. Gdy jednak im się to nie uda, wraz z nadejściem nocy zostaną porwani przez niezbyt przyjemne istoty.

Gra ma zostać wydana 13 maja na iOSa oraz Androida.