Zapowiedziano Cities of Tomorrow - nowe rozszerzenie gry SimCity - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Zapowiedziano Cities of Tomorrow - nowe rozszerzenie gry SimCity

napisał Paweł Ryszka, 19 września 2013 o 23:04| #PC #Mac #Zapowiedź #Dodatki #Electronic Arts
Studio Electronic Arts poinformowało dziś, iż w planach ma wydanie zupełnie nowego rozszerzenia popularnej gry strategicznej SimCity. Noszące tytuł Cities of Tomorrow, ma trafić do sprzedaży detalicznej w wersji na Maca i PC już 15 listopada bieżącego roku. Jak sama nazwa może sugerować, dodatek pozwoli graczom spojrzeć w przyszłość i przetransformować swoje miasta w futurystyczne metropolie.

Logo gry.


Naturalnie rzecz biorąc pojawi się całe mnóstwo nowych technologii, które umożliwią wybudowanie nowoczesnych miast. Nowe regiony, specjalizacje miast, a nawet nowe środki lokomocji - na to wszystko znajdzie się miejsce w tym dodatku. Czy jednak nowoczesne miasto znaczy utopijne? Okazuje się, że nie, gdyż gracze będą musieli radzić sobie z innymi problemami - zanikiem surowców naturalnych, zamieszkami. Pojawi się również nowa katastrofa, o której jednak autorzy wiele nie powiedzieli.

Dodatek umożliwi budowanie futurystycznych miast.


Nie zabraknie nowych opcji kształcenia Simów mieszkających w mieście, a dla fanów ekologii pojawi się możliwość inwestowania w energię naturalną. W sumie rzecz biorąc nie zabraknie zatem nowości. Oczywiście rozgrywkę z pierwotnej wersji gry będzie można bez problemu kontynuować i przenosić między platformami - jeżeli oczywiście obie gry będą znajdowały się na tym samym koncie Origin.

Dodatek będzie niesamodzielny, co oznacza, że wymagał będzie podstawowej wersji gry do poprawnego działania.

Tylko od graczy zależeć będzie, jak będą wyglądały.