Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry
AWAY: Journey to the Unexpected jest stworzoną z myślą o komputerach osobistych, konsolach ósmej generacji oraz platformie Nintendo Switch gra przygodowa utrzymana w klimacie anime. Jej zaprojektowana podjął się Aurelien Regard (twórca The Next Penelope, a wtórował mu przy tym Jim Gennisson, znany przede wszystkim ze swoich projektów poziomów w serii Rayman.

Mechanika rozgrywkiAkcję w grze AWAY: Journey to the Unexpected obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby - jej centralnym elementem jest eksploracja dużego świata i wchodzenie w interakcję z napotykanymi w nim osobami. Pchając warstwę fabularną do przodu, często stajemy przed możliwością wcielenia do naszej drużyny nowych członków - do nas należy przekonanie ich do wspólnej wędrówki. Przemierzając bogaty świat rozmawiamy z dużą ilością postaci niezależnych i wykonujemy przydzielane przez nie misje.

Ważną częścią rozgrywki jest walka, w której korzystamy z wszystkiego, co tylko uda nam się znaleźć na naszej drodze. Możemy podnieść kijek z ziemi, by następnie uderzać w nim przeciwników, bądź też kamień, by rzucić nim w nich.

Warstwa technicznaGra została wykonana w pełnym trójwymiarze i oferuje bardzo kolorową oprawę graficzną, do złudzenia przypominającą japońskie seriale animowane. W trójwymiarowym świecie wszystkie postaci, które spotykamy są wykonane w 2D, co wywołuje ciekawy efekt artystyczny. Całości uzupełnia ścieżka dźwiękowa, w której usłyszeć możemy utwory twórców z Kraju Kwitnącej Wiśni.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 14 marca 2017.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

brak danych
brak danych
Gra

AWAY: Journey to the Unexpected

  • Platformy: PCPS4XOSwitch
  • Gatunek: Przygodowa
  • Producenci:
  • Wydawcy:
  • Tematy Anime, Fantasy

Wydania gry

już wydane
# 05 lutego 2019 PS4
# 07 lutego 2019 Switch
# 08 lutego 2019 XO
# 13 lutego 2019 PC