Gamedile.pl

#
Znana także jako After Hours Athletes.
Opis gry
Mistrzostwa Nocnych Zawodników to stworzona z myślą o konsoli PlayStation 3 i kontrolerze ruchu PlayStation Move gra sportowa, na którą składają się trzy mini-gry o tematyce sportowej. Wszystkie te tytuły zamykają się jednak w konwencji klubu wieczorno-nocnego. Zagramy tutaj zatem w bilard, rzutki oraz kręgle, w całości korzystając z własnego działa.

Mechanika rozgrywkiGrając w rzutki (tutaj zwane Top Darts) używamy różdżki PlayStation Move, która pełni rolę właśnie rzutki - wykonując odpowiedni ruch musimy upozorować rzut, starając się trafić w sam środek tarczy. Tych autorzy przygotowali kilka, a każda z nich oferuje zgoła odmienny rodzaj wyzwania. W zależności od naszego progresu dokonywanego w tej minigrze, zmienia się lokalizacja, w której gramy - zaczynamy od obskurnego pubu, by kończyć na prestiżowych salonach.

Kolejna gra, Hustle Kings, jest symulatorem bilardu - kontroler Move pełni tutaj rolę kija, a my musimy zadbać o to, aby ułożyć go w odpowiedni sposób, by uderzane przez nas bile trafiały do łuz. Udostępniono nam tutaj moduł kariery, w którym brniemy przed siebie, walcząc z coraz bardziej wymagającymi przeciwnikami. Wygrywamy w międzyczasie kredyty, które następnie możemy wykorzystać na zakup zarówno awatarów i kosmetycznych elementów, jak i między innymi talku do kijów i innego wyposażenia.

Velocity Bowling jest symulatorem gry w kręgle - kontrole Move pełni tutaj rolę kuli do kręgli, a zatem musimy wziąć nim zamach dokładnie w taki sposób, jakbyśmy rzucali takową. Można tutaj brać udział w turniejach i pojedynczych rozgrywkach. Wraz z rozgrywaniem kolejnych potyczek możemy odblokowywać nowych zawodników, których umiejętności pozwolą nam w nieco inny sposób toczyć rozgrywkę.

W każdej z gier możemy bawić się w pojedynkę, bądź też w towarzystwie znajomych przy jednym ekranie (lub też przez Internet). W przypadku kręgli liczba osób nie może przekroczyć dwóch, jeżeli chodzi o bilard bój może toczyć maksymalnie dwóch zawodników. W rzutki może bawić się nawet ośmiu zawodników.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 18 sierpnia 2017.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-8 graczy, rywalizacja, single player, wspólny ekran
2-8 graczy, rywalizacja, multiplayer
Gra

After Hours Athletes

Wydania gry

już wydane
# 17 listopada 2011 PS3
# 18 listopada 2011 PS3

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PS3