Aggressive Inline - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Aggressive Inline

GBAPS2XBXGCN
Opis gry
Aggressive Inline to gra sportowa, w której jesteśmy w stanie jeździć na rolkach po różnego rodzaju poziomach, wykonując mniej i bardziej skomplikowane triki i realizując stawiane przed nami zadania. Gra oferuje dostęp do trybu rozgrywki dla pojedynczego gracza, jak również modułu zabawy wieloosobowej na podzielonym ekranie.

Głównym trybem rozgrywki jest tutaj tryb kariery, w którym odblokowywanie kolejnych obszarów do jazdy jest możliwe poprzez wypełnianie zadań na poprzednich. Nie mamy przy tym limitu czasowego, jednak istnieje tak zwany „juice meter” - pasek napełniający się przy wykonywaniu trików. Tylko jego wyczerpanie prowadzi do zakończenia zabawy.

Aggressive Inline oferuje nam możliwość grania dziesięcioma profesjonalnymi sportowcami, w tym Shanem Yostem, Samem Fogartym i innymi. Całość została wykonana w pełnym trójwymiarze, a akcja została zaprezentowana zza pleców postaci, którą kierujemy. Sytuacja ta jest jednak inna w przypadku wersji na Gameboy'a Advance - wtedy bawimy się patrząc na postać z lotu ptaka, a całość utrzymana jest w konwencji 2D.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 27 listopada 2017.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

1-2 graczy, rywalizacja, single player, split screen
brak trybu sieciowego
Gra

Aggressive Inline

Wydania gry

już wydane
# 29 maja 2002 PS2
# 30 lipca 2002 XBX
# 04 sierpnia 2002 GCN
# 27 sierpnia 2002 GBA

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PS2
GBA
GCN
XBX