Gamedile.pl

#
Opis gry
Army Men: Green Rogue to zaprojektowana z myślą o konsolach PlayStation i PlayStation 2 dynamiczna gra akcji od studia 3DO. Stanowi kontynuację niezwykle popularnej serii opowiadającej o perypetiach plastikowych żołnierzyków.

Fabuła gryW tajnej placówce badawczej naukowcy opracowali nową rasę plastikowych żołnierzy, która miała cechować się niesamowitą siłą. Zanim jednak została oddana do powszechnej produkcji, musiała przejść badania w odległym instytucie. W trakcie transportu żołnierzyków transporter zostaje jednak zestrzelony. Zielony Wojownik budzi się w bazie wrogo do niego nastawionej organizacji Tan. Będzie musiał się stamtąd wydostać, co okaże się ostatecznym testem jego umiejętności.

Mechanika rozgrywkiPod względem schematów rządzących rozgrywką gra pozwala nam przejąć bezpośrednią kontrolę nad plastikowym żołnierzykiem, by wykonywać kolejne misje zlecane nam przez system. Do dyspozycji oddano nam 24 różne modele broni, które pozwalają nam radzić sobie z przeciwnikami w zgoła odmienny sposób. Gra w pełni wspiera wykorzystanie obu gałek analogowych, kolejne poziomy przemierzamy nie tylko pieszo, lecz także na pokładzie nowoczesnego samochodu
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 06 grudnia 2017.

Klasyfikacja PEGI

brak danych

Tryby rozgrywki

1-2 graczy, kooperacja, rywalizacja, single player, split screen
brak trybu sieciowego
Gra

Army Men: Green Rogue

  • Platformy: PS2PSX
  • Gatunek: Gra akcji» Strzelanka
  • Producenci: 3DO
  • Wydawcy: 3DO
  • Perspektywa: Trzecioosobowa (TPP)
  • Prezentacja: 3D

Wydania gry

już wydane
# 20 marca 2001 PS2
# 11 kwietnia 2001 PSX

Wersje językowe

PlatformaPL dubbingPL NapisyAngielska
PSX
PS2