Gamedile.pl

#
Opis gry
BloodRayne: Betrayal to trzecia z kolei odsłona popularnej serii BloodRayne - tym razem dystrybuowana wyłącznie drogą elektroniczną w wersjach na konsole Xbox 360 oraz Playstation 3. Tytuł ten stanowi oderwanie od głównej konwencji serii, oferując całe mnóstwo widocznych zmian.

Do najważniejszej z nich należy sam schemat rozgrywki. Gra stała się dwuwymiarową zręcznościówką zawierającą mnóstwo elementów logicznych, jednakże w głównej mierze skupiającą się na niszczeniu kolejnych przeciwników. To duża zmiana, w stosunku do wydawanych do tej pory trójwymiarowych produkcji z trzecioosobowym widokiem.

Jedno pozostało niezmienione - główną bohaterką gry nadal jest czerwonowłosa kobieta-wampir (połączenie człowieka z wampirem, tak zwany wampir półkrwi). Zostaje ona wynajęta przez tajemniczą organizację o nazwie Brimstone Society, która obecnie ma na celu zajęcie się niezwykle groźnym przedstawicielem rasy wampirów. Naszym zadaniem jest naturalnie wytropienie i zlikwidowanie tego groźnego osobnika - nie obędzie się bez rozlewu krwi i brutalnych walk, z czego zresztą słynie ta produkcja.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 06 września 2011.

Klasyfikacja PEGI

PEGI

Tryby rozgrywki

brak danych
brak danych
Gra

BloodRayne: Betrayal

  • Platformy: 360PS3
  • Gatunek: Gra akcji
  • Producenci:
  • Wydawcy:
  • Tematy Wampiry
  • Wsparcie dla: Kompatybilność wsteczna

Wydania gry

już wydane
# 06 września 2011 PS3
# 06 września 2011 PS3
# 07 września 2011 360
# 07 września 2011 360