Gamedile.pl

#
Opis gry
Bloodforge to niesamowicie dynamiczna gra akcji wywodząca się z doświadczonego studia Climax, mającego na swoim koncie już całkiem sporą ilość dobrze przyjętych przez graczy tytułów.

Gra przybliża nam losy Croma - wojownika, który pechem i niefortunnym zbiegiem okoliczności naraził się bogom. Ci z kolei nie przepadają za ludźmi takimi, jak on. Tym łatwiej przyszło im zadecydować o natychmiastowej jego anihilacji. Jednakże bohater nasz wcale nie ma zamiaru się poddawać - rusza w wielki bój o swoje własne życie, pokonując hordy popleczników ciemności i walcząc z kolejnymi przeciwnościami losu.

Bloodforge w głównej mierze sprowadza się do walki z kolejnymi zastępami potworów i to właśnie na ową walkę postawili autorzy. Bohater, którym przyjdzie nam pokierować, ma w swoim arsenale nie tylko kilka różnych broni, ale również całą masę ataków i specjalnych zdolności, które z całą pewnością przydadzą mu się w walce o przetrwanie.

Oprawę graficzną gry można jednym słowem nazwać mroczną. Całość rozgrywa się w ponurej atmosferze grozy, co znajduje również swoje odzwierciedlenie w oprawie dźwiękowej. Mimo, iż całość jest wykonana raczej w odcieniach czerni, dla kontrastu autorzy podkreślili czerwień krwi, czyniąc grę jeszcze bardziej brutalną.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 24 kwietnia 2012.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

brak danych
brak danych
Gra

Bloodforge

  • Platformy: 360
  • Gatunek: Gra akcji» TPP
  • Producenci:
  • Wydawcy:
  • Wsparcie dla: Kompatybilność wsteczna

Wydania gry

już wydane
# 25 kwietnia 2012 360
# 25 kwietnia 2012 360