Borderlands: The Pre-Sequel! - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry
Borderlands: The Pre-Sequel! to kontynuacja bardzo popularnej, wykonanej techniką cel-shader pierwszoosobowej strzelanki studia Gearbox Software. Tym razem autorzy cyklu postanowili połączyć swoje siły z australijskim oddziałem firmy 2K Games, co pozwoliło na stworzenie jeszcze lepszej produkcji.

W Borderlands: The Pre-Sequel! musimy pozostawić za sobą planetę Pandora, która była miejscem akcji każdej poprzedniej odsłony gry, by wybrać się na front jednego z jej księżyców - Elpis, gdzie grawitacja jest bardzo słaba, przez co strzelanie i eksploracja terenów nabierają nowego wymiaru. Tutaj wcielimy się jednego z czwórki anty-bohaterów, w pewnym stopniu znanych z poprzednich odsłon serii, by przyczynić się do wzrostu złego oddziaływania korporacji Hyperion Corporation.

Po raz pierwszy w historii serii jesteśmy w stanie wcielić się w postać... Claptrapa, jednego z najbardziej emocjonalnych robotów w historii serii (będącego zresztą jej maskotką), który uległ przeprogramowaniu na moduł wojenny. Z racji jego niewielkich rozmiarów, widok pierwszoosobowy zapewni unikalne odczucia. Oprócz niego w gronie grywalnych postaci znajdują się Athena the Gladiator (znana z jednego z DLC), Willhelm the Enforcer (jeden z bossów w poprzedniej odsłonie cyklu) oraz Nisha the Lawbringer (kolejny z bossów). Naturalnie rzecz biorąc każdy z tych bohaterów dysponuje swoim własnym wachlarzem umiejętności, dzięki czemu rozgrywka nim stanowi niepowtarzalne doznanie.

Gra, oprócz zupełnie nowego otoczenia, ma w swojej ofercie całe mnóstwo przeciwników, pojazdów oraz broni. Pojawiły się ponadto aż dwa nowe rodzaje tych ostatnich - lodowe, które zamrażają przeciwników i pozwalają zniszczyć ich na drobniutkie kawałki oraz laserowe, zapewniające precyzję i niszczycielką moc. Sama rozgrywka, jak i oprawa wizualna niczym nie różnią się od tych zaprezentowanych w poprzedniej odsłonie - powrócił tu dynamiczny tryb kooperacji oraz grafika rodem z komiksu. Nadal biegamy po rozległym świecie, niszcząc przeciwników i wykonując kolejne misje, a przy okazji odsłaniając kolejne fragmenty fabuły.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 13 czerwca 2014.

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI PEGI PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-2 graczy, kooperacja, single player, split screen
2-4 graczy, kooperacja, multiplayer
Gra

Borderlands: The Pre-Sequel!

Wydania gry

już wydane
# 14 października 2014 PC360PS3
# 17 października 2014 PC360PS3