Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Brothers: A Tale of Two Sons

PC360PS3PS4XOiOSANDSwitch
Opis gry
Brothers: A Tale of Two Sons to stworzona przez szwedzkie studio Starbreeze gra przygodowo-zręcznościowa, powstała w kooperacji ze znanym reżyserem, Josefem Faresem. Wcześniej projekt ten nosił nazwę P13, jednakże we wrześniu 2012 roku zmienił ją na tytuł wspomniany na początku.

Ojciec dwóch młodych chłopców umiera. Jako że dzieci te są wyjątkowo związane ze swoim rodzicem, postanawiają za wszelką cenę mu pomóc - niestety, jedyną nadzieją na odzyskanie zdrowia przez mężczyznę byłoby napicie się mitycznej „Wody Życia”, o której w całej krainie krążą legendy. Bohaterowie, w nadziei na znalezienie medykamentu i pomożenie ojcu, wyruszają w pełną niebezpieczeństw podróż, w której przyjdzie nam asystować.

Brothers: A Tale of Two Sons to produkcja o mocno baśniowym klimacie, będąca połączeniem zręcznościówki, platformówki, a także gry logiczno-przygodowej. W trakcie podróżowania przez piękny trójwymiarowy świat przyjdzie nam napotkać mnóstwo postaci niezależnych, stoczyć wiele pojedynków i rozwiązać dużo łamigłówek - to wszystko natomiast da nam szansę zżyć się z głównymi bohaterami i prawdziwie wczuć się w ich role.

Oprawa audiowizualna gry została wykonana w stylu baśniowym, który doskonale oddaje klimat całości. Akcja została umiejscowiona w bardzo barwnym, aczkolwiek poważnym świecie. Atmosferę buduje tutaj również oprawa audio, świetnie wpasowująca się w całą kanwę baśni.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 17 kwietnia 2013.
Xbox One
wykorzystuje spusty impulsowe

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
brak trybu sieciowego
Najświeższe informacje
Gra

Brothers: A Tale of Two Sons

  • Platformy: PC360PS3PS4XOiOSANDSwitch
  • Gatunek: Platformówka» Zręcznościowa
  • Producenci: Starbreeze Studios (główny)
  • Wydawcy: # 505 Games# Techland
  • Perspektywa: Trzecioosobowa (TPP)
  • Prezentacja: 3D

Wydania gry

już wydane
07 sierpnia 2013 360
# 07 sierpnia 2013 360
# 03 września 2013 PCPS3
# 12 sierpnia 2015 PS4XO
# 24 września 2015 PS4XO
22 października 2015 iOS
24 maja 2016 AND
28 maja 2019 Switch