Bulletstorm - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

#

Bulletstorm

PC360PS3
Opis gry
Bulletstorm to gra osadzona w futurystycznej utopii, gdzie jedną z największych potęg jest Konfederacja Planet (którą rządzi gen. Sarrano). Naszym głównym bohaterem jest Grayson Hunt - człowiek, który niegdyś należał do grupy mającej trzymać porządek w obrębach wielkiego imperium, a obecnie stał się piratem i złoczyńcą, za którego głowę wysoko postawione osoby są w stanie zapłacić co nie miara. Tak oto trafiamy na planetę Stygia - jedno z najgorszych miejsc w galaktyce. Pomimo, iż niegdyś tętniło one życiem i rozpustą, teraz jest opuszczone przez większość ludzi i opanowane przez złowrogie zmutowane rośliny, które zniszczą wszystkich, którzy staną im na drodze. Jedynie garstka ludzi zdołała ocalić się od zagłady i postanowiła za wszelką cenę przeżyć w otoczeniu, w jakim przyszło jej się znaleźć.

Bulletstorm to dość dopracowana gra akcji, której ważnym elementem jest walka. Autorzy oddali nam do dyspozycji potężny arsenał różnego rodzaju broni - od granatów, przez strzelby, aż po wyrzutnie rakiet. Ponadto nasz główny bohater świetnie radzi sobie z walką wręcz - nie sposób nie powiedzieć, iż walka to najatrakcyjniejszy element tego tytułu. Gra oferuje system "Skillshotów", nagradzający graczy, którzy "umiejętnie zabijają". Ponadto system udoskonaleń pozwala graczom na rozwijanie swych umiejętności, czyniąc skillshoty jeszcze bardziej skutecznymi.

Gra oferuje graczom niezapomniane emocje, wartką akcję i świetną zabawę. Dodatkowo przyodziana jest w piękną oprawę audiowizualną, uzyskaną przy pomocy najnowszej wersji silnika Unreal 3.0.
Opis gry napisał # Paweł „bold” Ryszka, ostatnia aktualizacja - 30 marca 2011.
PlayStation 3
funkcja wibracji DualShock 3funkcje sieciowe • HD 720p • 7915 KB wymaganego miejsca na dysku

Klasyfikacja PEGI

PEGI

Tryby rozgrywki

1 gracz, single player
2-4 graczy, kooperacja, rywalizacja, multiplayer
Najświeższe informacje
Gra

Bulletstorm

Wydania gry

już wydane
# 22 lutego 2011 PC360PS3
# 25 lutego 2011 PC360PS3