Burnout Paradise: The Ultimate Box - gry, minigry, opisy gier, darmowe gry, solucje do gier, poradniki do gier
Zacznij pisać nazwę gry / firmy w dowolnym języku, a podpowiemy Ci resztę!

Opis gry
Burnout Paradise: The Ultimate Box to pierwsza w historii gra z serii gier wyścigowych ze studia Criterion, która została wydana na komputery klasy PC. W produkcji tej mamy okazję wzięcia udziału w niesamowicie widowiskowych i ekstremalnych wyścigach samochodowych i motorowych. Wersja The Ultimate Box zawiera w sobie (oprócz samej gry) do tej pory wydane uaktualnienia (jak zupełnie nowe samochody, motory) oraz Burnout Paradise Party umożliwiające zabawę kilku graczom jednocześnie.
  • W grze mamy okazję zwiedzić ogromne (ponad 30 kilometrów kwadratowych) miasto Paradise, przy czym mamy całkowitą swobodę dotyczącą tego, gdzie się udajemy. Zwiedzamy najrozmaitsze tereny: od piaszczystej i promienistej plaży, aż po zatłoczone śródmieście.
  • Burnout Paradise: The Ultimate Box oferuje możliwość zatrzymania się na przeszło 120 światłach, co jest równoznaczne z rozpoczęciem wyścigu. Samych konkurencji jest kilka, od klasycznego wyścigu, aż po wykonywania takedowne'ów.
  • Niesamowity system zniszczeń, jaki jesteśmy w stanie uświadczyć w grze, oparty jest o nową technologię zniekształcania, dzięki czemu możemy uświadczyć masę naprawdę niesamowitych efektów z tym związanych.
  • Tutaj sami ustalamy zasady zabawy (i łamiemy je, kiedy tylko mamy na to ochotę). Sami ustalamy rekordy poszczególnych odcinków miasta, najlepsze wyskoki i inne.
  • Licencja kierowcy jest najważniejszą kartą w grze - wyższy stopień prawa jazdy umożliwia nam bowiem jazdę zupełnie nowymi brykami.
  • W grze została dodana możliwość powtarzania wyścigów oraz łatwiejsza kontrola podstawowych samochodów.
Opis gry napisał # „” , ostatnia aktualizacja - 18 marca 2009.
PlayStation 3
funkcja wibracji DualShock 3funkcje sieciowe • HD 720p • 65 MB wymaganego miejsca na dysku

Klasyfikacja PEGI

PEGI PEGI

Tryby rozgrywki

1-8 graczy, rywalizacja, single player, split screen
2-8 graczy, rywalizacja, multiplayer
Gra

Burnout Paradise: The Ultimate Box

Wydania gry

już wydane
# 06 lutego 2009 PC360PS3
# 06 lutego 2009 PC360PS3